info@bekkimya.com 0212 612 54 54   0212 674 64 46

HAKKIMIZDA

BEK GALVANO KİMYA KURUMSAL KİMLİK


bek galvano kimya

 

BEK Galvano Kimya, 1996 yılından günümüze kadar Metal Kaplama Sektörünün (Metal Kaplama Kimyasalları) hammadde ve metal ihtiyaçlarını temin etmektedir.

Ülkemizde, metal kaplama konusunda 20 yıldır hizmet veren öncü firmalardan birisi olmanın bilinciyle, sektörde başa oynayan konumunda olan firmamız sürekli sizlere en iyiyi, en doğruyu vermek için çalışmaktadır ve çalışmaya devam edecektir.

Günlük hayatımızda yüzeyi elektrolitik yöntemlerle kaplanmış bir çok ürün kullanmaktayız. Örneğin; avizeler, musluklar, kilitler, kapı kolları, çanta, kemer ve ayakkabı tokaları, toplu iğne, ataç, vida, banyo aksesuarları, kolye, küpe, mobilya kulpları ve daha yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünlere uygulanan kaplamanın amacı, yüzeyi korozyon ve yıpranmalara karşı koruma ve bunun yanında ürüne çekici bir görünüm sağlamaktır.

Bek Kimya olarak 2010 yılından bu güne kadar tekstil sektörünün ayakkabı bağcık ve kordon uçlama malzemesinin ithalat ve satışını da yapmaktadır. Hizmetlerimizi Bayrampaşa’ da ki ofisimizden ve İkitelli’ de ki depomuzdan sürdürmekteyiz.